Breussova masáž

Je vytvořena svým působením, klienti při ní usínají a po masáži cítí výraznou psychickou úlevu. Není výjimkou, že se po takové masáži, která se s výhodou používá před různými metodami odblokování (nejčastěji Dornovou metodou), již nemusí odblokování pohybového aparátu provádět. Mnoho blokací máme samotným stresem a proto začíná být Breussova masáž tak oblíbená.

Breussova masáž je účinná a jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Působí skvěle na svaly okolo páteře a proto se používá při bolestech zad, kde dokáže ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nerv.

Při masáži se využívá účinků přírodního třezalkového oleje, hedvábného papíru a energizujících hmatů, tak aby se olej dostal co nejhlouběji.

Cena:  60 min 500 kč

Anna Mandzjuková 

Kontakt : 603 337 888 

Indická masáž hlavy & Antistresová masáž

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystaveni. Odstraňuje také bolesti a napětí ve svalech krku a ramen - je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž již od narození. Má výborné účinky na sílu a hustotu vlasů.

Cena:  60 min 500 Kč

Anna Mandzjuková 

Kontakt: 603 337 888 

MASÁŽE RELAXAČNÍ, REGENERAČNÍ, SPORTOVNÍ, 

LYMFATICKÉ MASÁŽE

Kontakt: Eva Petáková

602 295 240